Dovolenku v roku 2020 si užijete vďaka spoľahlivému partnerovi

letna_dovolenka_2020

Voľný čas sa dá užiť na mnoho spôsobov a jedným z nich je napríklad vycestovať za zážitkami vďaka službám cestovnej kancelárie. Aktuálne produktové katalógy dovoleniek 2020 už rozvoniavajú v kamenných i internetových pobočkách CK, tak si vyberte svoju dovolenku ešte za čerstva.

Magický rok 2020, magická dovolenka!

Aj vás tak ohuruje číslo roka, k akému sme v kalendári dospeli? Ak ste doteraz nikde na dovolenke neboli alebo ste si jednoducho našli čas cestovať len raz za pár rokov, magický rok 2020 vás nakopne zmeniť zmýšľanie. Veď koľko sme toho ešte v živote nevideli ani nezažili?

Čo more a pláž, to iný zážitok, a nehovoríme ešte o známych historických centrách sveta alebo podujatiach, ktoré si praje aspoň raz za život navštíviť každý z nás. Karneval v Benátkach, vianočné trhy vo Viedni, gastronomické festivaly v Maďarsku či Nemecku, Valentín v Paríži… Je toho mnoho, čo nám cestovné kancelárie ponúkajú, preto si dovolenku v roku 2020 vyberajte zodpovedne, ale hlavne srdcom.

Na tohtoročnú dovolenku akýmkoľvek prostriedkom

Doma to už poznáme. Stále tie isté tváre, činnosti… Doprajte si relax a aspoň raz v roku sa choďte pozrieť na to, ako sa žije v iných krajinách. Čo tam jedia, ako fungujú počas bežných dní či na aké pamiatky či prírodné krásy môžu byť právom hrdí. Naučte sa tradičné zahraničné tance, vyskúšajte si cudziu reč alebo preskúmajte povahy cudzincov, tešte sa z rozmanitosti kútov sveta.

Na tohtoročnú dovolenku sa dostanete už akokoľvek – vlastným autom, autobusom cestovnej kancelárie, letecky, ale čoraz vyhľadávanejšia je aj námorná doprava. Čo tak zmeniť dopravný prostriedok a v roku 2020 vyskúšať plavbu loďou, pričom samotná preprava bude zároveň krásnym dovolenkovým zážitkom? Ak vás leňošenie na pláži nebaví, poteší vás široká ponuka fakultatívnych zájazdov, vďaka ktorým strávite svoju dovolenku aktívnejšie ako druhí.