Kvalitné snehové reťaze? vyskúšajte značku MODULA!

snehove_retaze

Či už cestujete pravidelne do horských oblastí alebo sa radíte skôr k mestským vodičom, nikdy neviete, kedy sa vám môžu zísť snehové reťaze. Zabráňte tomu, aby vás zima zastihla nepripravených a stavte na horúcu novinku spomedzi snehových reťazí v podobe rýchloupínacích snehových reťazí značky Modula!

Poctivá príprava na zimnú sezónu

V prvom rade by ste ešte pred príchodom zimy mali zabezpečiť vášmu štvorkolesovému miláčikovi adekvátne zimné pneumatiky, ktoré sa vám osvedčia nielen v prípade zasnežených, ale aj mokrých ciest či už z dažďa alebo topiaceho sa snehu.

Pri výbere vhodných pneumatík sa môžete riadiť okrem iného ich priľnavosťou na vozovku, kvalitnými brzdnými vlastnosťami, samočistiacimi schopnosťami či materiálom, ktorého použitie je zárukou tichej, pokojnej a ničím nerušenej jazdy.

Je tiež dôležité, aby boli vaše hliníkové disky použiteľné aj v čase zimnej, nielen letnej sezóny a mohli tak brzdový systém vášho automobilu naďalej ochraňovať pred prípadnými nečistotami. V zimných mesiacoch by ste nemali zabúdať ani na snehové reťaze, tie však v mnohých prípadoch nie sú k hliníkovým diskom auta dostatočne šetrné a môžu ich poškodiť.

Pokiaľ sa tomuto riziku chcete vyhnúť, stavte na snehové reťaze, pre ktoré je šetrnosť k hliníkovým diskom jednou z ich hlavných charakteristík.

Tajomstvo pohodovej jazdy zimnou krajinou

Máme na mysli rýchloupínacie snehové reťaze značky Modula, ktoré sa dajú bez problémov aplikovať na každý druh motorového vozidla. Obzvlášť vhodné sú pri vozidlách so značne obmedzeným priestorom v oblasti pneumatiky a mechanických častí automobilu.

Tieto reťaze sa vyznačujú patentovaným upínaním, vďaka ktorému ich inštalácia nezaberie veľa času ani úsilia. Priľnavosť tak k pneumatike, ako aj okolitému terénu zase umožňuje elastická štruktúra reťaze podobajúca sa na písmeno X.

Okrem toho sú reťaze značky Modula odolné pre prípad núdzového brzdenia, disponujú dlhou životnosťou, automatickým centrovaním a možno ich použiť aj pri nízkych podbehoch.