Prenajmite si tradičnú drevenicu na Liptove a zažite fantastickú dovolenku s rodinou

na Liptove

Viaceré cestovné kancelárie ponúkajú prvé zľavy na letné dovolenky leta 2019. Ak práve uvažujete nad tým, kam pôjdete cez leto na dovolenku a hľadáte zaujímavú destináciu, máme pre vás jeden tip na letnú dovolenku. Nebudete cestovať nikam za hranice. Ostanete na Slovensku, konkrétne na Liptove. Jedná sa o trošku iný typ dovolenky, no akonáhle vyskúšate aj takúto dovolenku, more vás už nebude lákať.

Moderné drevenice

Ak sa rozhodnete vyskúšať dovolenku v moderných chatách na Liptove, nečakajte žiadne zatuchnuté priestory. Tieto tradičné drevenice, ak chcete aj chaty, sú komplet celé zariadené v modernom štýle. Nádych vidieckeho štýlu určite zacítite. Veď sa jedná predsa o drevené stavby a tie vidieckym štýlom musia jednoznačne voňať!

Tieto drevenice sú však zariadené v luxusnom rustikálnom štýle. Zaujať vás môžu aj prekrásne trámové stropy.

Vybavenie drevených chát

V moderných dreveniciach nájdete plne vybavené kuchyne, čiže ak si radi varievate chutné špeciality a potrpíte si na dobré vybavenie kuchyne, v týchto moderných dreveniciach s nimi môžete počítať.

Ak máte radi atmosféru pri krbe, súčasťou týchto drevených chát sú aj moderné kozuby. Nachádzajú sa v obývacej časti. Tento krb môžete samozrejme využívať. Na začiatok budete mať k dispozícii 10 kg balenie dreva úplne zadarmo. Za ďalšie balenie sa platí.

K dispozícii budete mať vlastné terasové priestory, ktoré sú súčasťou každej jednej drevenice. Tieto terasové priestory sú vybavené kvalitnou drevenou podlahou a moderným záhradným nábytkom. Ak si budete chcieť niečo ugrilovať, gril nemusíte brať so sebou. Môžete si ho pokojne prenajať od majiteľov dreveníc.

Vhodné pre alergikov

Ak ste alergik, alebo máte niekoho takého v rodine, práve dovolenka v dreveniciach vyrobených z masívneho dreva je stvorená pre vašu rodinu. V drevených stavbách je menšia prašnosť a keď k tomu pridáte aj čerstvý horský vzduch Liptova, je to hotový balzam na dušu.