Ubytovanie v hoteli Galileo: Na úrovni a v pohodlí

ubytovanie hotel galileo

Aj to by ste mohli povedať o ubytovaní, ktoré vám teraz predstavíme. Občas by sme mali oceniť aj krásy a pamiatky nášho rodného kraja, ktorý je charakteristický rozmanitosťou vo všetkých oblastiach.

Reč je o meste Žilina, ktoré sa nachádza na severovýchode Slovenska a pýši sa niekoľkými prednosťami. Celú dovolenku a spoznávanie tohto zaujímavého okolia si môžete dovoliť vďaka príjemnému ubytovaniu v Žiline, ktorý vám ponúkne svoje služby za naozaj nízke ceny.

Atraktívnosť turistického potenciálu v tomto meste je stále na vysokej úrovni. Malá Fatra, Terchovská dolina a celá Žilina až po Javorníky je naozaj plná krás. Ubytovanie v tomto hoteli vám poskytne komfort a pohodlie, vďaka ktorému si budete môcť naplno užiť spoznávanie spomínaných krás.

Priamo v centre

Moderný hotel v Žiline je umiestnený priamo v centre, o ruch sa však nemusíte obávať, predsa len nie je to veľkomesto podobné Bratislave.

Samotný hotel je moderný a zariadený veľmi pekne, čo vám môžeme z vlastnej skúsenosti potvrdiť. Je navštevovaný aj významnými osobnosťami a vy môžete k nim patriť tiež.

ubytovanie hotel galileo

Veľmi pekné vybavenie interiéru

K dispozícii je vám aj reštaurácia, v ktorej vás samozrejme privíta milí personál, podobne to bude platiť aj na recepcii. Izby sú priestranné a niektoré majú aj balkón, na ktorý sa dostanete cez veľké okná, ktoré celému interiéru dodávajú pocit vzdušnosti a elegancie. Samozrejme, že nechýbajú ani sociálne zariadenie a kúpeľňa so sprchovým kútom.

V blízkosti hotela je obchodné, nákupné centrum, kde si môžete doplniť zásoby a pokochať sa výkladmi. Nikdy neviete, či vás niečo neosloví. Podobne to platí aj priamo v centre na Mariánskom námestí, kde je dôvodov na prechádzku naozaj niekoľko. Navštívte Budatín alebo niektoré z iných pamiatok, možno aj Farský kostol vás svojou atmosférou zaujme a zistíte, že aj výlet na Slovensku môže byť veľmi nápaditý.