Zažite neopakovateľný futbalový zážitok priamo v centre diania

futbal

Vycestovať za futbalom do zahraničia bolo snom väčšiny mladých chlapcov, no práve finančné možnosti boli tou hlavnou príčinou neúčasti na dôležitých futbalových stretnutiach.

Ak je aj vašim snom vidieť naživo obľúbené zahraničné futbalové mužstvá, internetový portál zameraný na sprostredkovanie zájazdov vám tento sen môže splniť. Vidieť futbalové mužstvo hrať na domácom štadióne je zážitok na celý život.

Inter Miláno

Ak patríte k fanúšikom talianskej Serie A, určite ste si všimli úspechy čierno- modrých nerazzurri, ako ich prezývajú Taliani. Inter Miláno patrí k najlepším talianskym mužstvám a už od založenia v roku 1908 pôsobí v Serii A. Od roku 2017 v ňom pôsobí aj náš šikovný obranca zo Žiaru nad Hronom Milan Škriniar, ktorého výkony si všimol aj niekdajší tréner slovenskej reprezentácie Ján Kozák.

Ak chcete vidieť zápasy Inter Milána, pozrite si aktuálnu ponuku zápasov, ktorú ponúkajú sprostredkovatelia zájazdov na futbalové zápasy. Zažite atmosféru na San Siro, kde mimochodom pôsobí aj ich najväčší konkurent – mestský rival AC Milano. Zajednajte si vstupenky na Inter Miláno a pozrite si ich výkony napríklad proti tímu Mareka Hamšíka, alebo proti FC Barcelone.

El Clásico

El Clásico je najväčší futbalový sviatok a potvrdiť to môže každý milovník futbalu. Zápas FC Barcelony a Realu Madrid vám za zvýhodnenú cenu ponúka aj Futbaltour. Letecký zájazd na El Clásico vám ponúka obojsmerné letenky, transfer z a na letisko, ubytovanie a vstupenky na zápas.

Toto všetko máte v cene!

Ak si chcete pozrieť Biely balet a futbal Lionela Messiho, máte jedinečnú príležitosť dostať sa na El Clásico, ktoré býva beznádejne vypredané.

Zažite neopakovateľný zážitok v centre diania a užite si futbal vašich obľúbených mužstiev. Vezmite so sebou dobrého kamaráta, alebo ak je vaša partnerka fanúšička futbalu, zavolajte samozrejme ju. Nebuďte single a skôr, ako podniknete takýto výlet, nájdite si parťáčku, ktorá by s vami na takýto výlet určite šla. Každý muž len potvrdí, že je dobré mať partnerku, ktorá miluje futbal tak, ako on.