Ideálny relax v sychravom počasí? No predsa wellness

Ideálny relax v sychravom počasí? No predsa wellness

Počasie posledných dní a taktiež prognózy na najbližšie obdobie jasne hovoria, že kúpanie v jazerách a iných vonkajších prírodných plochách už bude len pre otužilcov. Ak k nim nepatríte, ale radi relaxujete vo vode, mali by ste svoju pozornosť upriamiť na aquaparky.

Alebo spraviť niečo pre svoje zdravie a dopriať si regeneračný wellness pobyt.

Toľko možností relaxu a regenerácie, že si vyberie skutočne každý

Práve blížiaca sa jeseň je ideálnym časom na takéto pobyty. Napríklad aj v komfortnom hoteli v Piešťanoch. Počasie bude čoraz sychravejšie a chladnejšie a tak najlepšie urobíte, ak sa pred ním schováte v krytom bazéne, či rôznych saunách, v ktorých vás rozhodne nebude trápiť ten chlad vonku.

Samozrejmosťou je možnosť absolvovať uvoľňujúce masáže, či rôzne procedúry s blahodárnymi účinkami na váš organizmus a zdravie. Aby ste takýto relax naozaj ocenili, môžete si predtým naplno zacvičiť a „vyšťaviť sa“ v hotelovom fitku.

Chcete len predĺžený víkend alebo dlhší pobyt? A akú veľkú izbu si prajete?

A aké wellness pobyty v Piešťanoch nájdete? Určite si vyberiete. Možností je totižto viac v závislosti od toho, aký dlhý pobyt chcete absolvovať a aký typ procedúr by mal byť jeho súčasťou. Tie si samozrejme môžete podľa svojich predstáv aj dokúpiť so zľavou.

Ubytovanie si môžete vybrať podľa toho, či vám stačí štandardná izba, alebo vyžadujete priestranný apartmán, či štýlové štúdio. Vždy však máte istotu, že vaše požiadavky na komfort budú naplnené.

Na každej izbe tak nájdete pohodlnú posteľ, prípadne detskú postieľku ak cestujete aj s malým dieťaťom, samostatnú kúpeľňu, v ktorej nebude chýbať dokonca ani fén (ktorý na wellness pobyte rozhodne využijete), minibar, či trezor, kam si budete môcť bezpečne odložiť všetky vaše cennosti v prípade, že si ich nebudete so sebou brať mimo izbu. Tak isto na izbe nájdete župan a papuče a v celom hoteli máte prístup na WiFi.


  • Zdroj obrázka: lenetstan / Shutterstock.com